Türk Toraks Derneği 18. Yıllık Kongresi

Türk Toraks Derneği 18. Yıllık Kongresi

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 1-5.NİSAN.2015
Düzenleyen : Türk Toraks Derneği
Kongre Merkezi : Titanic Deluxe Belek Otel
Organizatör : Serenas Turizm
Web Sitesi : http://kongre2015.toraks.org.tr/

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Toraks Derneği, 3900 üyesi ile Türkiye’nin en geniş Göğüs Hastalıkları ailesi. Aile üyeleri her yıl olduğu gibi önümüzdeki yıl da paylaşmak, birlikte çözüm önerileri bulmak, birbirimizden öğrenmek, birlikte eğlenmek için bir araya geleceğiz.

Sizleri 1-5 Nisan 2015 tarihlerinde Belek, Antalya Titanic Deluxe Otel Kongre Merkezi’nde buluşmak üzere 18. Yıllık Kongremize davet etmekten mutluyuz.

Kongremizin sloganı, “Çok ses, tek nefes” / “Multae voces unitus spiritus”… Herkesin yaşadığı sorunları, bulduğu çözüm önerilerini, diğerlerinden farklı görünen deneyim ve görüşlerini aktarması için özgür ortamlar, görüş ve güç birliğine zemin hazırlayan oturumlar içeren kongremize uygun olarak …Kongrelerimizde bilimsel programın düzeyi ve doyuruculuğu hep çok yüksek olur, nedeni ortak akılla bir araya gelen yoğun emektir. Yine böylesi bir emeğin ürününü sizlerle paylaşıyor olacağız.

Amerikan Toraks Derneği (ATS), Avrupa Solunum Derneği (ERS) temsilcileri ile zenginleşecek kongremizin, uluslararası derneklerle iş birliklerinin geliştirilmesi açısından da önemli bir zemin olacak inanıyoruz.

Yoğun toplantıların yanısıra birlikte eğlenebileceğimiz, kişisel gelişimimize ve donanımımıza katkı sağlayacak etkinlikleri gerçekleştirebileceğimiz bir sosyal program sayesinde yeni dostlar edinip uzun zamandır göremediğimiz dostlarımızla özlem gidereceğiz. Yaşama keyfimizi, zihnimizi, gönlümüzü tazeleyeceğiz.

Siz değerli meslektaşlarımızı, Türk Toraks Derneğinin 18. Yıllık Kongresi’nde bir araya gelerek sesinizi sesimize eklemek ve tek nefes ile güçlenmek üzere buluşmaya çağırıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Göksel Altınışık
TTD 18. Kongre Sekreteri

Ayşe Füsun Topçu
TTD 18. Kongre Başkanı

Arzu Yorgancıoğlu
TTD Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir