TRANSPLANTASYON’14 Kongresi

TRANSPLANTASYON’14 Kongresi

Yer : Muğla / Bodrum
Tarih : 15-18.EKİM.2014
Düzenleyen : Türkiye Organ Nakli Kuruşları Koordinasyon Derneği

Kongre Merkezi : Hilton Bodrum Türkbükü Resort Otel
Organizatör : Dekon Turizm
Web Sitesi : http://tx2014.tonkkd.org/tr/

Değerli Meslektaşlarım;

Bu yıl düzenleyeceğimiz 10. Kongremiz, Türkiye Organ Nakli Kuruşları Koordinasyon Derneğimizin 20. Kuruluş yıldönümüne denk gelmektedir. Transplantasyon’14 Kongresi 15-18 Ekim 2014 tarihleri arasında Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa Hotel’de gerçekleştirilecektir.Her yıl olduğu gibi kongremiz kapsamında kurslar, ulusal ve uluslararası çok değerli konuşmacılarımızın konferans ve panelleri, ilk defa uzmanına danış oturumları yer alacaktır. Ayrıca, Hipokrat’ın doğduğu yer olan ve Hipokrat Ağacının bulunduğu Kos Adasına bir ziyaret planlamaktayız.

Ülkemizdeki en önemli problemlerden organ bağışının ve kadavradan organ naklinin azlığı ile birlikte organ naklinde sağlanan gelişmelerin tartışılacağı, genç asistanlarla deneyimli doktorlarımızın bir araya geldiği bilimsel bir platform oluşturarak yeni teknikleri paylaşmayı ve bu önemli sorunun çözümüne katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Ekim ayında, doğa, deniz ve tarihten gelen uygarlıkların buluştuğu Bodrum’da oluşturacağımız bu bilimsel platformda buluşmayı dilerim.

Sevgi ve saygılarımla,
Prof. Dr. Uluğ Eldegez
TONKKD Yönetim Kurulu Adına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir