TIPTEKNO’14 Kongresi

tarafından
402

TIPTEKNO’14 Kongresi

Yer : Nevşehir / Kapadokya
Tarih : 25-27.EYLÜL.2014
Düzenleyen : Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği Derneği

Kongre Merkezi : Perissia Otel & Convention Center
Organizatör : Bros Turizm
Web Sitesi : http://tiptekno2014.org/default.asp

Tıp Teknolojileri Ulusal Kongresi, TIPTEKNO’14, Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği Derneği ( www.biyoklinikder.org ) tarafından, TÜBİTAK-BİDEB desteği ile 25 – 27 Eylül 2014 tarihleri arasında Kapadokya‘da Perissia Hotel & Convention Center’da düzenlenecektir. Kongremizde tıp teknolojileri alanında çalışan kullanıcı, üretici, araştırmacı, yönetici ve kamu temsilcileri bir araya getirilerek, biyomedikal mühendisliği ve klinik mühendisliği alanlarındaki bilimsel araştırma sonuçlarının paylaşılması ve sektörde yaşanan sorunlara ortak çözümler üretilmesi hedeflenmektedir.

Önceki senelerde büyük başarı ile gerçekleştirilen TIPTEKNO kongrelerinde olduğu gibi, bu kongremizde de tıp teknolojilerinin geliştirilmesi, üretimi, kullanımı ve yönetilmesi alanlarındaki güncel konular ve sorunlar üzerine paneller düzenlenecek, alanlarında yetkin bilim adamları tarafından davetli konuşmalar yanında, eğitim seminerleri verilecek ve özgün bilimsel bildiriler sunulacaktır.

Ayrıca, tıbbi cihaz sektörümüzün önde gelen üretici ve dağıtıcılarının standları ve önemli güncel gelişmeler üzerine yaptıkları uydu sempozyum sunumları da kongremize renk katacaktır.

Kongrenin kapsamındaki konularda özel oturumlar düzenlenmesi ve böylece benzer ilgi alanlarına sahip araştırmacıların bir araya getirilmesi de hedeflenmektedir. Özel oturum önerileri 30 Nisan 2014 tarihine kadar info@tiptekno2014.org adresine iletilebilir.

Katılımcılar en fazla dört sayfalık Türkçe bildirilerini, bildiri hazırlama kurallarına uygun şekilde PDF formatında hazırlayarak, TIPTEKNO’14 web sayfası aracılığı ile sisteme yükleyebilirler: http://www.tiptekno2014.org/

TIPTEKNO’14 Kongresine vereceğiniz bilimsel katkı ve destekleriniz için şimdiden teşekkürler ederiz.

TIPTEKNO’14 Kongresi Düzenleme Kurulu