Tıbbi Onkoloji 2018 – 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi

Tıbbi Onkoloji 2018 – 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi

Yer :  Belek / Antalya
Tarih : 21-25 Mart 2018
Düzenleyen : Türk Tıbbi Onkoloji Derneği
Kongre Merkezi : Sueno Hotel, Antalya

Organizatör : DMR Kongre Organizasyon
Web Sitesi : http://www.tibbionkoloji2018.org/

DAVET.

Değerli Meslektaşlarım,

Günümüzde onkoloji alanında gelişmeler başdöndürücü hızla yaşanmakla birlikte kanser hala ciddi bir sağlık sorunu olma özelliğini sürdürüyor. Bu kapsamda kanserle mücadelemizde, hem sağkalım hem de yaşam kalitesi odaklı çalışmalarımızı meslektaşlarımız ve diğer paydaşlarımızla sürdürüyoruz.

Türk onkoloji topluluğu olarak dünyada ve ülkemizde onkoloji konusunda yaşanan gelişmeleri, bu gelişmelerin uygulama alanındaki etkilerini 21-25 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’nde tartışmak üzere biraraya geleceğiz.Kongremizi konferanslar, paneller, multidisipliner onkoloji toplantıları, sözlü ve poster bildiri oturumları ile bilimsel bir şölene çevirmek istiyoruz. Yurtdışından konuklarımızla uluslarası alanda işbirliğini artırma yollarını arayacak, Türk onkoloji çalışmalarının uluslarası platformlarda bilinirliğine katkıda bulunacağız. Ulusal alanda deneyimli hocalarımız, genç meslektaşlarımız bilimsel birikimlerini paylaşacaklar, fikir alış verişinde bulunacaklar. Bunun yanısıra klinik eczacılarımız, hemşirelerimiz, diyetisyen, psikolog ve sosyal destek uzmanlarımız bizimle birlikte olacaklar. Aynı şekilde birlikte gerçekleştireceğimiz oturumlarla hastalarımızla birlikte olacak, daha iyiye ve güzele ulaşmanın yollarını arayacağız.

Ulusal onkoloji alanında kazanımlarımızı ve sorunlarımızı konunun ilgilileri ile konuşma fırsatları oluşturacak, hep birlikte hem yeni gelişmelere imza atmak hem de onkoloji hizmetlerinin nitelik ve nicelik yönünden geliştirilmesi yönünde kafa yoracağız.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına bu bilimsel bayramın en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için siz değerli meslektaşlarımızı 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ne davet etmekten onur duyuyorum. 21-25 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak kongremizde görüşmek dileğiyle saygılarımı sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Prof. Dr. Mahmut Gümüş
TTOD & Kongre Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir