IV.ULUSLARARASI KATILIMLI DENEYSEL HEMATOLOJİ KONGRESİ

yorumsuz
880

IV.ULUSLARARASI KATILIMLI DENEYSEL HEMATOLOJİ KONGRESİ
Yer :  Gaziantep
Tarih : 28 – 30 Nisan 2017
Düzenleyen : DENEYSEL HEMATOLOJİ DERNEĞİ
Kongre Merkezi :GAZİANTEP TUĞCAN OTEL
Organizatör :BİSTUR TURİZM & ORGANİZASYON
Web Sitesi : http://deneyselhematoloji2017.com/
DAVET.
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz, Gaziantep Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 2017 tarihlerinde, Gaziantep’te 4. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.
4. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, hematoloji, iç hastalıkları, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik, tıbbi biyoloji, patoloji, fizyoloji gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilmler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.
Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Gaziantep’in etkileyici atmosferini yaşamak üzere 4. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.Saygılarımızla.

Deneysel Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu Adına Prof. Dr. Ali Ünal Başkan


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın