Havza Yönetimi Sempozyumu 

Havza Yönetimi Sempozyumu

Yer : Çankırı
Tarih : 10-12.EYLÜL.2014
Düzenleyen : Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü
Kongre Merkezi : Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Kampüsü
Organizatör :
Web Sitesi : http://havza.karatekin.edu.tr/

Değerli Meslektaşlarım,

17-19 Eylül 2014 tarihleri arasında, Çankırı Karatekin Üniversitesi, Orman Fakütesi, Orman Mühendisliği bölümü ev sahipliğinde düzenlenecek olan Havza Yönetimi Sempozyumuna sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.Sempozyumun amacı her geçen gün daha da önem kazanan orman kaynaklarının biyolojik ve ekolojik yönden durumunun ortaya konacağı, sorunlarının tartışılacağı, çözüm önerilerinin getirileceği bilimsel bir platform sağlamaktır. Bununla beraber konularında uzman bilim insanları, kamu kurum temsilcileri ve özel sektör temsilcilerini de bir araya getirerek, disiplinler arası çalışmaların planlanmasına zemin hazırlamaktır. Aynı zamanda genç araştırmacıların alanlarında uzman bilim insanları ile tanışabilmesi ve fikirlerini tartışabilmesi imkânı sunmaktadır.

Sempozyumun önceki yıllarda ulaşılan bilimsel düzeyinin korunması ve daha ileriye taşınabilmesi için gösterdiğimiz çaba, Çankırı’mızın doğal güzelliklerini sizlerle paylaşabilmek için de devam edecektir.

17-19 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Havza Yönetimi Sempozyumuna göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür eder, sizleri Çankırı’mızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu Adına
Doç.Dr. Ceyhun GÖL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir