Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi II

Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi IIYer : Zonguldak
Tarih : 20 – 21 Nisan 2017
Düzenleyen : Bülent Ecevit Üniversitesi
Kongre Merkezi : Sezai Karakoç Kültür Merkezi
Organizatör : İktisat Öğrenci Topluluğu
Web Sitesi : http://gsbk.beun.edu.tr/

DAVET.
Değerli Sosyal Bilimciler, Üniversite Yöneticileri, Öğretim Üyeleri ve Sosyal Bilimler Fakültelerinin Ön Lisans, Lisans ve Lisansüstü Öğrencileri; Sizleri 20 – 21 Nisan 2017 tarihleri arasında Zonguldak ili Bülent Ecevit Üniversitesi’nde İktisat Öğrenci Topluluğu öncülüğünde düzenlenecek olan GELECEĞİN SOSYAL BİLİMCİLERİ ULUSAL ÖĞRENCİ KONGRESİ II’ye davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Kongremizin amacı, her geçen gün gelişen ve kalitesini arttıran üniversitemizde, Geleceğin Sosyal Bilimcilerini ağırlayarak bilimsel bir organizasyona yeniden ev sahipliği yapmaktır. Bir olmaya ve birlikte hareket etmeye ihtiyacımız olan şu zamanlarda, ülkemizin dört bir yanından gelecek misafirlerimizle, mavi ile yeşilin buluştuğu Zonguldak’ta bilim ve kardeşliğin her saniye hissedildiği kongre olacağından şüphemiz yoktur.
Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenmekte ve Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından desteklenmektedir.
Kongrede konuşmacılar, Türkiye’de Sosyal Bilimler ve ilişkili olduğu bilim dalı ve alanlarında önlisans, lisans ve lisansüstü çalışmalarının özet halini yazılı bildirim’de bulunacaktır. Bu bildiriler, Bilim Kurulu tarafından incelenecek ve bildirisi onaylanan öğrencilerden Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi II Düzenleme Kurulu tarafından tam metin istenilerek kongreye davet edilecektir. En iyi üç bildiri ödüllendirilecektir.
Kongremiz ÜCRETLİDİR. Özet Bildirisi kabul edilen konuşmacılar 100 TL katılım ücretini ödemeleri gerekecektir.
Kongrenin dili Türkçe veya İngilizce‘dir.
Kongremizde konu sınırlaması yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir