6. Üroonkoloji Kış Kongresi

6. Üroonkoloji Kış Kongresi

Yer : Bakü / AZERBAYCAN
Tarih : 29.OCAK-1.ŞUBAT.2015
Düzenleyen : Avrasya Üroonkoloji Derneği
Kongre Merkezi : Azerbaycan Tıp Üniversitesi
Organizatör : Bros Turizm
Web Sitesi :

Sevgili Meslektaşlarımız,

İlkini 2005 yılında İstanbul’da ve daha sonra Avrasya Üroonkoloji Derneği çatısı altında Uludağ, Girne, Antakya ve Üsküp’de gerçekleştirdiğimiz üroonkoloji kış kongrelerinin 6. sını 29 Ocak- 1 Şubat 2015 tarihleri arasında Azerbeycan – Bakü’de gerçekleştireceğiz. Bu kongreye sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu kongrede Avrasya ülkeleri ürologlarının bilimsel buluşması sağlanmış olacaktır.Kongrenin bilimsel programı, üroonkoloji alanındaki tartışmalı konular ile meslektaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler dikkate alınarak planlanmıştır. Amaç katılımcıların yüksek oranda bilimsel fayda sağlayacağı bir kongre organizasyonudur. Kongrede Amerika Birleşik Devletleri’nden, Avrupa’dan ve Asya’ dan ülkelerinde alanında yetkin değerli misafir konuşmacılarımız olacaktır. Bilimsel etkinlikler içinde ana oturumların dışında poster, sözlü sunum oturumları ve kurslar yer alacaktır.

Ülkemiz, komşu ülkeler ve kardeş ülke Azerbaycan üroloji topluluklarının birlikte olacağı bu kongrenin tüm katılımcılara bilimsel katkı sağlaması temennisiyle, 2015 Ocak sonu Bakü’de buluşmayı umut eder, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Eyüp Gümüş
Eşbaşkan

Prof. Dr. Ali İhsan Taşçı
Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir