2. ULUSLARARASI MESLEKİ BİLİMLER SEMPOZYUMU

tarafından
18

2. ULUSLARARASI MESLEKİ BİLİMLER SEMPOZYUMU

Yer : BELEK / ANTALYA / TURKEY
Tarih : 26-29 NİSAN 2018
Düzenleyen : MESLEKİ BİLİMLER DERGİSİ (MBD) & ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Kongre Merkezi : Alva Donna Exclusive Hotel & Spa
Organizatör : YAKUT GRUP
Web Sitesi : http://www.meslekisempozyum.com/

DAVET.
2. Uluslararası Mesleki Bilimler Sempozyumu Ankara Üniversitesi – Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksekokulu – Mesleki Bilimler Dergisi – Öğretim Elemanları Derneği – Öğretim Elemanları Sendikası ve Yakut Turizm’in destekleri ve uluslararası birçok üniversitenin akademik katılımı ile 26 – 29 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya/Belek’te bulunan “Alva Donna Exclusive Hotel & Spa” otelde düzenlenecektir.
Bilim dünyasında, uluslararası düzeyde söz sahibi birçok değerli akademisyeni bilim ve hakem kurullarında barındıran organizasyonumuz, altı yılı aşkın süredir yayın yapan Mesleki Bilimler Dergisi’nin “sadece nitelikli bilimsel yayın” anlayışı çerçevesinde ve destek veren bilim, sanat ve iş dünyasından kurum ve kuruluşların değerli katkıları ile gerçekleştirilecektir.
“Sadece nitelikli bilimsel yayın” felsefesini benimseyen Uluslararası Mesleki Bilimler Sempozyumu “Mesleki ve Teknik Eğitimde Küresel Gelişmeler” ana teması çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Sempozyumun amacı, mesleki ve teknik eğitim alanlarında ihtiyaç duyulan uluslararası, nitelikli, bilimsel yayınların ve deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve bilim dünyasına yön veren bir buluşma ortamının kalıcı ve düzenli ismi olmaktır.
Her bildiri kendi alanına uygun başlık ve anahtar kelimeler çerçevesinde gruplandırılarak oturumlar gerçekleştirilecek olup, eğitim bilimleri, mesleki eğitim ve teknik eğitim için ana başlıklar oluşturulacaktır. Sempozyum kapsamında sunulacak bildiriler, elektronik ortamda yayınlanacak olup seçilen yayınlar Mesleki Bilimler Dergisi’nin Ağustos 2018 sayısında yayınlanacaktır.
Son yıllarda dünya turizminin en seçkin noktalarından biri konumunda bulunan Antalya Belek’te sizleri de aramızda görmekten gurur ve mutluluk duyarız.