16. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi 

tarafından
329

16. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi 

Yer : Antalya / Belek
Tarih : 15-19.EKİM.2014
Düzenleyen : Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği

Kongre Merkezi : Titanic Deluxe Belek Otel
Organizatör : GL Events & Serenas Turizm
Web Sitesi : http://ichastaliklari2014.org/

Değerli meslektaşlarım,

2014 – 16. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından15 – 19 Ekim 2014 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Bilimsel kongreler içinde en fazla ilgi çeken ve takip edilen kongremize her yıl olduğu gibi bu yıl da 3250’i aşkın sayıda hekim arkadaşımızın katılımını beklemekteyiz.

Kongremizde İç Hastalıkları Kliniklerindeki çok önemli ve ilgi çeken konuların yanısıra, olgular eşliğinde sık karşılaşılan problemlere ve kronik hastalıklara yaklaşım ile birlikte tıptaki yeni gelişmeler gözden geçirilecektir. Organizasyon komitesinin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Son gelişmelere ilişkin konferanslar, iç hastalıklarında kanıt-hastalık ilişkisi oturumları, klinik ve labaratuvarlardaki güncel konuları içeren sempozyumlar, programın ana başlıklarını oluşturacaktır.

Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Serhat ÜNAL
Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı