14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi  

14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi  

Yer : Ankara
Tarih : 25-29.EKİM.2014
Düzenleyen : Türk Ortodonti Derneği
Kongre Merkezi : Sheraton Hotel & Convention Center
Organizatör : Valör Turizm
Web Sitesi : http://www.ortodonti2014.org/

Değerli Türk Ortodonti Derneği Üyesi Meslektaşlarımız,

Türk Ortodonti Derneği’mizin 14. Uluslararası Kongresi’ni 25-29 Ekim 2014 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirecek olmamızdan sevinç ve gurur duyuyoruz.Ankara Sheraton Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Kongremiz’de konularında deneyimli yerli ve yabancı davetli konuşmacıların yanı sıra, ortodonti ve diğer uzmanlık alanlarının işbirliğini sizlerin katkıları ile detaylı olarak tartışma fırsatı bulacağız.
Bilimsel programlara ilave olarak, kongre tarihlerinin Cumhuriyetimizin 91. yılına rastlaması sebebiyle bu anlamlı günü beraberce kutlama fırsatı bulacağız ve kongremizin 2. günü meslektaşlarımızla birlikte Ata’mızın huzuruna çıkarak Türk Ortodonti Derneği mensupları olarak Ulu Önder’imize şükranlarımızı sunacağız.

Türk Ortodonti Derneği’nin her zaman teşekkürü borç bildiği destekçileri olan sevgili firmalarımızın temsilcileri ve çalışanları ile sergi alanı, sunumlar ve sosyal ortamlarda birlikte olacağız. Başkent Ankara’mızın en keyifli mevsimi olan sonbaharda bilimsel ve sosyal olarak özenle hazırlanan 14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongre organizasyonuna siz meslektaşlarımızı davet ederken emeği geçen kişi ve kuruluşlara en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof.Dr. T. Ufuk TOYGAR MEMİKOĞLU
Türk Ortodonti Derneği Yönetim Kurulu adına
Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir