11.Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi-RADTEK2017

yorumsuz
919

11.Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi
RADTEK2017
Yer :   Belek -Antalya
Tarih : 9-12 MART 2017
Düzenleyen : TÜMRAD-DER/Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği
Kongre Merkezi :Spice Resort Otel, Belek -Antalya
Organizatör :AKDES/CO&CO TUR
Web Sitesi : http://www.radtek2017.org
DAVET.
Radyoloji bilimi ve radyoteknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte ve değişmektedir. Derneğimizin üyesi olduğu European Federation Of Radiographer Societies (EFRS) işbirliği ile Türkiye’deki radyoloji teknisyeni/teknikeri meslektaşlarımızı ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulunmak, radyolojik sistemler ve yeniliklerden haberdar etmek amacıyla, 9-12 Mart 2017 tarihlerinde 11. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi ve İleri Görüntüleme Kursu düzenlemekteyiz.Tıbbi bilimler hızlı bir değişim yaşarken şüphesiz ki teşhis ve tedavide önemli bir yerde konumlandırılan tıbbi görüntüleme hizmetlerinde de bu değişim belirgin bir şekilde kendini göstermektedir. Her geçen gün yeni modaliteler ve yeni teknikler üretilmekte biz radyoloji camiasının hizmetine sunulmaktadır. Bu camianın en önemli bileşeni olan biz radyoloji teknisyenleri/teknikerleri bu modaliteleri ve teknikleri etkili ve verimli bir şekilde kullanarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Eğitimin sadece dört duvarla sınırlandırılmış sınıflarda veya anfilerde hatta salt okul ile sınırlı olmadığını mezuniyet sonrası eğitimlerin büyük bir öneme sahip olduğu tartışmasız gerçekliğini korumaktadır.

Türk Radyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Tamer KAYA hocamızın önderliğinde düzenleyeceğimiz RADTEK2017 Kongresi’nde alanında uzman ve camiamız tarafından bilinen saygın kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile Radyasyon Güvenliği, Doz Yönetimi, MRG, CT ve Meme Radyolojisi konularında deneyimlerimizi paylaşacağız. Ayrıca sosyal etkinliklerle zenginleştirilmiş bu renkli organizasyonumuz ile unutamayacağımız anılarımız olacaktır.

RADTEK2017 Kongresinde görüşmek dileği ile….

Heybet ASLANOĞLU
TÜMRAD-DER Genel Başkanı
Kongre Başkanı


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın