10. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi

10. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 6. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu

10. UPK & 6. UÇEPS

Yer : Antalya
Tarih : 25-29 Nisan 2018
Düzenleyen : Psikofarmakoloji Derneği
Kongre Merkezi : Gloria Golf Otel & Kongre Merkezi
Organizatör : Valör Kongre Organizasyonları
Web Sitesi : http://www.psikofarmakoloji2018.org

DAVET.
Değerli Meslektaşlarımız,
Psikofarmakoloji Derneği tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 6. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu, “Yaşam Boyu Psikiyatri ve Terapötikler” teması ile 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Gloria Kongre Merkezi, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Beş gün sürecek kongre programı sırasında, seçkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar, psikofarmakoloji alanındaki güncel bilgi ve öne çıkan yenilikleri paylaşmanın yanı sıra dirençli olgularda en son yönelimleri interaktif bir şekilde aktaracak, klinisyenlerin günlük uygulamalarda karşılaştıkları zorluklara pratik çözümler sunacak ve biyolojik psikiyatri, nörobilim ve psikiyatrik nörogörüntüleme alanlarındaki güncel gelişmeleri ele alacaklardır. Buna ek olarak farmakolojik olmayan psikiyatri tedavilerini ve bu tedavilerin yönetim standartları ele alan sunum ve tartışmaları programa dahil ederek psikiyatri tedavilerinde entegrasyona katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi seçkin davetli konuşmacılarımız alanlarındaki güncel gelişmeleri konferans, panel, ikili/çoklu tartışmalar ve uydu sempozyumlar aracılığı ile aktaracaktır. İlgili katılımcılarımız içinse çalıştay, uzmanla buluşma ve sertifika kursları düzenlenecektir. Sunum yapmak üzere kabul edilmiş bildiriler SCI-E (Science Citation Index Expanded) dizininde yer alan Psychiatry & Clinical Psychopharmacology Özel Ek Sayısında yayınlanacaktır. Poster jürisi tarafından değerlendirilen ve seçilen üç çalışmaya ise ‘Psikofarmakoloji Derneği Üstün Araştırma Ödülü’ verilecektir.Sizleri 10’uncu Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 6’ıncı Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu’na davet ederken; bir yandan kongrenin ufuk açan bilimsel programından faydalanıp diğer yandan da Antalya’nın tarihi ve post modern güzelliklerini keşfetme fırsatınız olacağını mutlulukla belirtmek isterim.

Saygılarımızla,

10’uncu UPK & 6’ıncı UÇEPS Düzenleme Kurulu

—————————
Dear Colleagues,
It is our great pleasure to announce that the Turkish Association for Psychopharmacology (TAP)’s 10th International Congress on Psychopharmacology & 6th International Symposium on Child and Adolescent Psychopharmacology will be held on April 25th-29th, 2018 in Antalya, Turkey. During this five-day congress; distinguished local and international speakers will provide up-to-date information and some of the latest outstanding breakthroughs in psychopharmacology along with interactively sharing the latest trends in treatment resistant cases and will offer practical solutions to contemporary challenges clinicians face, and also review the latest developments in biological psychiatry, neuroscience, and psychiatric neuroimaging. Additionally, we aim to contribute to the integrative approach in psychiatric treatments by including presentations and discussions about non-pharmacological psychiatric treatments and their administration standards and guidelines.

Like our previous congresses, distinguished speakers will share the latest developments in the field through conferences, panels, paired/ combined debates, and satellite symposiums. Workshops, meetings with experts, and certification courses will be organized for interested participants. The abstracts of presentations will be published in the specific supplementary issue of Psychiatry & Clinical Psychopharmacology, which is indexed/ abstracted in the SCI-E. The first three posters chosen by the poster jury will be awarded with the ‘TAP Outstanding Research Awards’.

We would like to invite you to take part in the 10th ICP & 6th ISCAP congress. While benefiting from the stimulating scientific sessions at the congress, you may want to take some time to relax and discover all that historical and post-modern Antalya has to offer with brilliant Anatolian cuisine, flamboyant culture, and wonderful sunny weather.

Warmest regards,

Organizing Committee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir